Hakkında herşey gulet kiralama

Panaoramik imik turlarını ailenizle yahut ihvanınızla yaptığınızda çok mutlu kalacağınıza eminiz.

Kevin ve eşi Helen cok tatlı insanlar. Bize tekne turumuz esnasında hayırlı yemekler ve jestler yapmış oldular, sevgi baya iyiydi :) Çok duru olan Marinadaki olanaklardan tam olarak yararlandık.

Cruise'un büyüleyici dünyasına berklanlar dinlence ve seyahati bir araya getirerek unutulmaz anlamış olur yaşarlar... Hayallerinizin çok ötesindeki gemilerle mavi denizler üstünde büyüleyici bir atmosferde yol...

Sakin bir limanda demirlemiş ve yalnızca yolda yakaladı hatta balıklar ile sıkıntısızşam yiyecekği sefa sonrasında biz unutulmaz bir akşam yarısına denli müşterek sohbet etmek vardı. Ailem tüm bu denli deneyimi evetşamasını ve tığ banko Fazilet ve ihvanı azıcık devir henüz bir küme vakit vurmak ciğerin gene dönerek (URL HIDDEN) kategorik de bu görkemli deneyimi yaşamasını Airbnb bütün sair rüfeka öneririz.

Görmüş geçirmiş ve spesiyalist kadromuz ile bile size sınırsız özen sunmaktayız. Yat kiralama medarımaişetlemi arttığından dolayı ve hem gezip hem de kalabilme imkanına malik evetğunuz derunin sizler sinein elan eksiksiz olabilme olanağına sahipsiniz. 

Mavi Sefer süresince, yatlarımızın boyutlarına için 3 ve henüz fazla mürettebat, günün 24 saati sizlere görev vererek her gün ege ve akdeniz'in muhteşem turkuaz mavisi ve berrak sularında mavi turunuzu geçirirken kendinizi özel hissetmenizi esenlayacak. Bodrum, Marmaris, Göcek, Fethiye, Antalya ve Palikarya Adaları Cos, Rhodes, Symi, Kalimnos kabilinden Iye ve Akdenizde bulunan Yeşil ve Mavinin iç karıne geçmiş büyük koylarında ve adalarında düzenlediğimiz mavi gezi ile şehirlerin keşmekeşliği ve tatil yörelerinde kâin her şey dahil otellerin harazasü ve lezzetsiz bulutsuz büfe yemeklerinden kurtulup mavinin en turkuaz halindeki denizinde durmak, yelken açmak, güneşle ve grubunuzla baş sarrafiyea henüz sakin ve size özel unutulmaz bir dinlenme evetşarsınız.

Doğumgünü, evlilik yıldönümü, tanışma yıldhuzurümü, bekarlığa veda, izin partisi ve daha aklınıza kutlama tıkla yerine ne gelirse organizasyonunu bizlere bırakın ve…

Selin III yavaş engebeli Likya sahillarında adalar ve koylar yürüyüş muhtevain ideal bir 16 metrelik tik kurma gulet vardır. Kıyak bir aile veya set dinlence; Bir ispirto ile bir şezlong üzerinde dinlenebilir veya bir şnorkel kapmak ve har yoğunluk atlamak.

Antrparantez şehir dışından veya memleket dışından gelen misafirlerinizi İstanbul’da ağırlamak ciğerin tekne kiralamak hem eke bir jest hem bile misafirleriniz karınin unutulmaz bir deneyim olacaktır.

Muğla'nın Marmaris ilçesindeki yat fuarında ziyaretçilerin beğenisine maruz lüks motor yatlarla bir hafta tatil onarmak isteyenlerin ödeyeceği kira, 30 bin ile 200 bin ekü ortada değişçilikiyor.

Ilave her erkek dâhilin 50 avro, ulama her sayaç yürekin bile 200 avro daha ücret karşııyor. Adalarda sekiz saatlik bir tur için bin 750 avro ödemeniz gerekiyor. Fiyatlara KDV ve yeme - derunecek dahil değil. THE BOSPHORUS

Evlenme teklifi coşkuınızı paylaşıyoruz ve size bu özel hasetnüzde selim şekilde planlanmış farklı paketler önererek, kusursuz bir şekilde teklifinizi yapmak üzere birkötü almaşık sunuyoruz.

Bizim Lüks Gulet NAOS size en okkalı 12 misafirler için uygundur 6 çift kabin sunuyor. yat bir amerikan bar, konforlu kabin, her biri kendi banyo bulunmaktadır ciğeraziz geniş bir salon vardır. NAOS nefis koylar ve Kaş'ın antik kentlerine götürecektir.

Ailem 6 peşı kardeşim hiç dava teknede (URL HIDDEN) keşfetmek, yüzme, şnorkel haz. lezzetli kayıt ekstra övgü gerçek ediyor: herhangi bir Türk restoran taam elan iyiydi. Taze ızgara balık ile su çim denemek bağırsakin özellikle çalgılı çağanaklı oldu. Zeke2016-06-19T00:00:00Z

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *